Najlepsze forum o Duel Masters

Najlepsze forum o Duel Masters


#1 2007-07-01 06:36:31

Shobu Kirifuda

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-24
Posty: 15
Punktów :   

Witam !!!

Witam !!!

Mam na imię Paweł mam 12 lat i jestem administratorem tego forum . Bardzo lubię grać w Duel Masters . Zacząłem już ponad dwa lata temu . Serdecznie zapraszam wszystkich goście do rejestracji i pisania na forum i tych którzy są już zalogowani również zapraszam do pisania na forum 

Offline

 

#2 2007-07-06 11:32:13

Dragon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam !!!

Siema!!!
Nazywam się Patryk mam 10 lat. Jestem jednym z zarejestrowanych osób na forum bardzo lubie grać w Duel Maters naprawne i przez GG gram już w DM jakieś 2 lata bardzo mnie to wciąga zaczołem grać w DM kiedy miałem 8 lat tak się tym zainteresowałem,że zarejestrowałem się na forum o nazwie ShobuKirifuda i DuelMasters pun na DM pun mam 100 postów a te forum bardzo mi się spodobało gdyby nie Shobu Kirifuda nie zarejestrowałbym się a tym forum
Shobu znasz mnie z DM pun mój login na tamtej stronie to Duel Maters
O zapomniałem napisać dzięki forum dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy naprzykład poznałem dużo nowych kart i zobaczyłem że można w DM gram na GG moge wymieniać czego się dowiedziałem na forum DM moge wymieniać i wymieniać więc zachęcam rejestrujcie się na forum a szczegulnie na tym forum  o nazwie SHOBU KIRIFUDA


Gram w Duel Masters przez GG to mój nr 5632143
Wygrane:2
Przegrane:0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starsofcabal.pun.pl www.manager2009.pun.pl www.seductionpoland.pun.pl www.pro-priv-forum.pun.pl www.fallenangel.pun.pl